Norinčius pasiskiepyti 55-64 metų asmenis „Vaxzevria“ vakcina (gamintojas „AstraZeneca“) balandžio 27 d., antradienį, kviečiame įgyvą eilę nuo 9 iki 11 val.! Prašome pirmadienįskiepijimui užsiregistruoti tel. 8 659 57878 (iki 16 val.)

2021-04-26

 

 

Informuojame, kad kviečiama skiepytis 55-64 metų asmenis, taip pat ir dar nepasiskiepijusius vyresnio amžiaus gyventojus bei sergančiuosius lėtinėmis ligomis.

Skiepytis raginami gyvybiškai svarbias valstybės ir visuomenės funkcijas vykdantys darbuotojai, abiturientai, taip pat prekybos į monių darbuotojai (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai, valytojai ir kt.) bei asmenys, dirbantys maisto tvarkymo (išskyrus viešojo maitinimo į staigas) į monėse, taip pat į staigų, į monių ar organizacijų, kuriose dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, dirbantieji.

Balandžio 27 dieną bus skiepijama „Vaxzevria“ vakcina.

Norinčius pasiskiepyti ,,Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) vakcina raginame registruotis tel. 8 659 57878 (pirmadienį iki 16 valandos).

Būtina turėti asmens dokumentą bei darbo sritį į rodantį dokumentą (darbo pažymėjimą, sutartį ar kt.).

Vakcinacija vyks buvusios poliklinikos pastate (prie ligoninės) J. Tumo-Vaižganto g. 91, Plungė.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
X